O čem to je

Vážení,

            tento webový projekt si nedělá ambice jako nějaké akademické filosofické fórum ani nebude propagátorem bulváru, nesmyslných, nic neříkajících hesel.

Web je určen pro všechny, kteří chtějí sdílet své názory s ostatními nebo se jen chtějí dozvědět něco o názorech jiných lidí.

 Mým záměrem je zprostředkovat vám názory lidí, jejich odpovědi na konkrétní otázky. Lidí z nejrůznějšího spektra, které oslovím sám, nebo oni sami budou mít zájem sdělit nám svoje názory, myšlenky, pocity.

K tomu slouží dokument_msword nebo doc_poz.blok , které si můžete stáhnout do svého počítače, v klidu se zamyslet a podle zájmu odeslat odpovědi na adresu lstitkovec(zavinac)gmail.com/viz kontakt.

Dále je možné diskutovat o jednotlivých otázkách a dalších tématech v diskusním foru - Kam směřujeme.

 

Vámi zaslané příspěvky budu uveřejňovat postupně, jak budou přicházet, pokud nebudou v rozporu s lidskými právy, se slušností a nebudou v rozporu s etickým kodexem tohoto webu. Pro sekci diskusního fora je též třeba  seznámit se s etickým kodexem webu.

Jednotlivé články můžete hodnotit pomocí hvězdiček - 5 hvězdiček je nejvyšší hodnota, jak vás článek zaujal.

 

Dále je připrapravena sekce-foto lidé světa, pro vkládání vašich fotek, pořízených na vašich cestách v různých končinách naší zeměkoule. Určitě se podělíte s ostatními, jaké zajímavé lidi jste poznali nebo jen viděli a zachytili jste je na fotografiích.